Tilmelding

Tilmeldingen er lukket.

Vi glæder og til at byde velkommen til føgelde equipager – i alfabetisk rækkefølge:

Navn Hest Klasse
Ane Elsnab Skjóna fra Godthåb AL3
Anette Christensen Heimdallur fra Lykkesminde AL3-hold
Anita Knudsen Leiknir fra Risnalund AL3-hold
Anja Hinrup Laki fra Granly AL2
Ann-Katrin Kruse Gestur fra Fauskjær AL3
Anna Sophie Kiskov Freydis fra Voreslyst AL2
Anne Steiner Depill fra Søborg AL1
Annekarin Kristina Bisgaard Kristiansen Náttdis f. Grimshave AL3-hold
Birgit Larsen Blaikestjarne AL3
Carina Bech Laubo Mári frá Álfhólum AL2
Cecilie Eilstrup Vepja fra Skyttegården AL1
Charlotte Holst Bloma fra Bredgård AL1
Charlotte Sandström Kylja fra Andbæk AL2
Christina Munkholm Kolfaxi fra Fårup AL2
Clara Bisgaard Lindballe Viktoria f. Stoubjerg AL3-hold
Elna-Marie Skipper Flugfari fra Dannevang AL3
Emma Elisabeth Kiis Gneisti fra Højbjerg AL3-hold
Ester Holm Thøgersen Gandalf fra Nybo AL1
Gitte Kjær Polstjarna fra Amhøj AL3
Hanne Nissen Hera fra Sejershøj AL2
Iben Tiufkjær Sia fra Tiufkjær AL3
Ida Brunsgaard Pedersen Emma fra Jespersgaarde AL3-hold
Ida Gadegaard Matthiassen Tvistur fra Kuskhuset AL3-hold
Ida Holst Hrappur Fra Ny Amtoftgaard AL2
Jane Nielsen Kjarni fra kærsholm AL3
Jeanette Grotkjær Einfari fra Kommandørgården AL3-hold
Jeanne Langergaard Andersen Katur fra Dalur AL3
Jette Baden Bragi fra Rallebjerg AL3-hold
Jette Nissen Faldur fra Theilgaard AL3-hold
Jytte Ella Møller Christensen Telpa fra Langdal AL3-hold
Kamilla Josefsen Kolfaxi fra Sølvbjerggaard AL3-hold
Katrine Bruun Nielsen Gefjunn frá Syðra-Skörðugili AL3-hold
Kent Ostenfeld Högni fra Guldbæk AL1
Kim Bugge Snjall frá Vorsabæ ll AL3-hold
Kira Kristiansen Tritla fra Havgaarden AL3-hold
Kirsten Niss Kylja fra Knagaard AL3-hold
Kirsten Vandborg Gloi fra Sandbjergvej AL3
Laura Nygaard Kjær Snót fra Aalund AL3
Line Hesselvig Frekur fra Bækkegaard AL2
Lis Steffensen Hallgrimur fra Hestbjerg AL2
Lisbet Karred Larsen Odin fra Svalegaarden AL2
Lise Hvarregaard Frami fra Stenslund AL3
Lotte Nørby-Odgaard Spirna fra Stald Kyhl AL3
Malene Buhl Knudsen Ullinn fra Hyrup AL3
Marianne Dahl Hrannar fra Grastenhus AL3-hold
Marianne Erneberg Joi fra Kjartansstödum AL1
Marie Bruun Nielsen Sol-lilja fra Thoreyjarnupi AL3-hold
Marlene Alshauge Dagbjørt fra Randbølgaard AL3-hold
Marthina Nygaard Jensen Vinur fra Amhøj AL3-hold
Mathilde Fredeskov Poulsen Soldán Fra Lærkegården AL3-hold
Mathilde Hudlebusch Vestergaard Kráka fra Rødstenskær AL3-hold
Mette Koefoed Hest AL1
Mette Marie Lungholt Snögg fra Aalund AL3
Mette Wiik Kristensen Sóley fra Handrup AL3
Nanna Hejslet Bruun Abel fra Hvidbjerggård AL3-hold
Nikoline Kjelds Fina fra Valdemarsminde AL3-hold
Pernille Andersen Dall Eldjárn fra Jernbjerg AL3
Pernille Lyngaal Kjarni fra Bundgaard AL3
Pia Krabsen Abel fra Langtved AL3-hold
Regitze Alshauge Blódberg fra Pegasus AL3-hold
Sidsel Feyling Nnfra granslevhede AL3-hold
Signe Nissen Muni fra Hedensminde AL3-hold
Sika Olsen Geisli fra Bøghegård AL3-hold
Sophie Brunsgaard Nielsen Gleidi fra Toftemosen AL3
Susan Berg Simonsen Gneisti fra gravhøjgaard AL3-hold
Susanne Ellemose Krummi fra Virkelyst AL3
Susanne Korsgaard Jepsen Loki fra Kroge AL3-hold
Tenna Hudlebusch Vestergaard Sómi fra Dalsgaard AL3-hold
Tom Vesterager Ymir fra Damgaard AL2
Tove Due Flýrtir Fra Laguna AL3-hold

 

Ved spørgsmål kontakt stævneledelsen:
Mette Borresen 29425341

Anette Elkjær 41290043

Mødested/startsted
Adresse: Langtved Isheste, Dybvadvej 124, 9740 Jerslev J, Danmark