Det store lotteri

Præmierne til lotteriet ruller ind!!! Her er den foreløbige oversigt:

Lodder kan købes på pladsen til 30 kr./stk. og 4 lodder for 100 kr. – vinderne trækkes søndag i frokostpausen. Så husk at være tilstede – eller få en du stoler på til at være der og tage i mod dine præmier!

Sponsor Præmie Se mere på:
Jim´s Sadelmageri PH Sadel  http://jimssadelmageri.com/
Julie Sandlau Jewelry Primo øreringe i Sapphire blue https://juliesandlau.com/da/vare/prime-Øreringe/HKS181GDSACRCZ
Julie Sandlau Jewelry Primo øreringe i Rosa https://juliesandlau.com/da/vare/prime-Øreringe/HKS181GDSACRCZ 
Horsemanshiptime Rebgrime https://www.facebook.com/horsemanship.time.5
Horsemanshiptime Cordeo med fast kerne https://www.facebook.com/horsemanship.time.5 
Forever Living Rejsesæt med Aloe Vera varer https://www.foreverliving.dk/ 
Equinics Kølegamacher https://equinics.eu/ 
Marianne Florman 1 måneds gratis adgang i True Lead Universet https://trueleadacademy.dk/ 
Marianne Florman 1 måneds gratis adgang i True Lead Universet https://trueleadacademy.dk/ 
Marianne Florman Bogen; Vejen til hestens hjerte – og dit eget https://trueleadacademy.dk/ 
Marianne Florman Bogen; Vejen til hestens hjerte – og dit eget https://trueleadacademy.dk/ 
Mink Horse Xth stalddækken https://www.minkhorse.com/?gclid=EAIaIQobChMIwayv9MvM4gIVSOWaCh36kQKjEAAYASAAEgJLyvD_BwE
Mink Horse Mmair sadelunderlag https://www.minkhorse.com/?gclid=EAIaIQobChMIwayv9MvM4gIVSOWaCh36kQKjEAAYASAAEgJLyvD_BwE 
Mink Horse Lædergrime https://www.minkhorse.com/?gclid=EAIaIQobChMIwayv9MvM4gIVSOWaCh36kQKjEAAYASAAEgJLyvD_BwE 
Karlslund Comfort trense https://karlslundriding.com/ 
Karlslund Striglehandsker https://karlslundriding.com/ 
Fit2Ride Gavekort (værdi 900 kr) http://fit2ride.dk/DK.aspx 
Datcol Gavekort til vin (250 kr) http://www.datcol.dk/ 
Datcol Gavekort til vin (250 kr) http://www.datcol.dk/ 
Sandgaarden 1 1/2 times ridetur i skoven for 2 pers http://sandgaarden.123hjemmeside.dk/ 
Katlaudstyr 3 kg loppefrøskaller fra Urtefarm https://katlaudstyr.dk/ 
Katlaudstyr Trense https://katlaudstyr.dk/ 
Nordic Horse Godtepose https://www.nordichorse.dk/ 
Nordic Horse Godtepose https://www.nordichorse.dk/ 
Nordic Horse Godtepose https://www.nordichorse.dk/ 
Dansk Hesteforsikring Powerbank https://dansk-hesteforsikring.dk/ 
Dansk Hesteforsikring Powerbank https://dansk-hesteforsikring.dk/ 
Campus Bælte http://campus-boots.dk/DK.aspx 
Campus Handsker http://campus-boots.dk/DK.aspx 
Hilbar Lædergrime med bling http://hilbar.dk/ 
ByLone Gavekort værdi 500 kr http://www.bylone.dk/ 
ByLone Gavekort værdi 500 kr http://www.bylone.dk/ 
ByLone Gavekort værdi 500 kr http://www.bylone.dk/ 
YourYoga Gavekort værdi 250 kr http://www.youryoga.dk/
Hnakkur v/ Simone Roved Sadelprøvning/tjek værdi 500 kr https://simoneroved.wordpress.com/samur-fra-homluholti/ 
Hnakkur v/ Simone Roved Gavekort på 1 bedækning ved Sámur frá Hömluholti værdi 5.500 kr + moms https://simoneroved.wordpress.com/samur-fra-homluholti/ 
Holdbare Heste v/ Louise Høj Lomborg Gavekort til afbalancering af hest, værdi 650 kr. https://www.facebook.com/Holdbare/
Hanne Helmer Gavekort til en behandling, værdi 400 kr. https://www.facebook.com/hhhestemassage/
Pashest.dk v/ Rikke Nielsen Gavekort til behandling, værdi 650 kr. https://www.facebook.com/RikkeN1972/?ref=br_rs
Eques Klokker http://eques.dk/
Eques Eksklusivt pandebånd http://eques.dk/
Denwax 1 sæt clean og care https://denwax.com/ 
PingPong Poster Indrammet plakat https://pingpongposters.dk/
Regulator Complete 1 sæk Regulator Complete https://www.regulatorcomplete.com/da/tilskudsfoder-til-heste/
Regulator Complete 1 sæk Regulator Complete https://www.regulatorcomplete.com/da/tilskudsfoder-til-heste/
TOP REITER Danmark Gavekort på 200 kr. https://topreiterdanmark.dk/
E-magasinet Islandsk Hest Sort TOP REITER grime med det islandske flag incl. træktov https://www.islandskhest.com/
Østergaard Trailercenter Servicetjek på din hestetrailer http://www.oetc.dk/
Hillerød Horseshow 5 indgangsbilletter
Hillerød Horseshow 5 indgangsbilletter
Icehorse Festival 1 stk. Partout billet til Icehorse Festival 2020 https://icehorsefestival.com/da/
Icehorse Festival 1 stk. Partout billet til Icehorse Festival 2020 https://icehorsefestival.com/da/
Karen Julie Holsbo – Hyrdegaarden Isheste Hovolie https://www.nordichorse.dk/pages/find-forhandler 
Karen Julie Holsbo – Hyrdegaarden Isheste Hestegodbider https://www.nordichorse.dk/pages/find-forhandler 
Agria Dækken https://www.agria.dk/
Rytterhjørnet Hjelmtaske https://www.rytterhjoernet.dk/shop/cms-butik_hilleroed.html?gclid=EAIaIQobChMIptr0kaLk4gIVyKQYCh3NkwkZEAAYASAAEgK-QvD_BwE
Bonnie Winther Hvid ridebluse fra Mink Horse
Bonnie Winther Hvid ridebluse fra Mink Horse
Bonnie Winther Hvid ridebluse fra Mink Horse
Dansk Islandshesteforening Jubilæumsbog http://www.islandshest.dk/
Dansk Islandshesteforening Jubilæumsbog http://www.islandshest.dk/
Dansk Islandshesteforening Jubilæumsbog http://www.islandshest.dk/
Dansk Islandshesteforening Jubilæumsbog http://www.islandshest.dk/
Dansk Islandshesteforening Jubilæumsbog http://www.islandshest.dk/
HippoXplore Gavekort til turridning, værdi 450 kr. https://www.hippoxplore.dk/
Josefine Elsing, Fysiorurgisk afbalancering Gavekort til 1 times fysiurgisk afbalancering af 550 kr. https://www.facebook.com/fysiurgisk.JE/
Yggdrasil Islandsheste Weekendkursus https://www.facebook.com/Yggdrasil-Islandsheste-611001062289787/
Helle Brønnum Hestespillet
Helle Brønnum Hestespillet
Trio Biler og PMA Biler Vin & Chokolade https://www.triobiler.dk/
Andersen Skilte 2 flasker rosé http://www.andersen-skilte.dk/
Kirsa Keramik Keramik skål med islandske heste https://www.facebook.com/Kirsakeramik-1644084175915623/
Østergård Mosteri 2 kartoner Æblemost fra haveæbler https://www.facebook.com/mosteriet/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBOgn3OpiVFGVODx7T-28rLLL0uVYQOirQ6FIM4QoEhBdUEdymPCvm7fNvLpoXjEzoTQYk3THumkXqJ
Østergård Mosteri 3 kartoner Æblemost fra haveæbler https://www.facebook.com/mosteriet/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBOgn3OpiVFGVODx7T-28rLLL0uVYQOirQ6FIM4QoEhBdUEdymPCvm7fNvLpoXjEzoTQYk3THumkXqJ
Bonnie Winther Magnetheste
Hestetandlæge Mette Aarup Mappe til hestepas https://metteaarup.dk/